Kategorie: Wszystkie | wina | wino
RSS
piątek, 22 maja 2009
Dzisiaj miałem okazję uczestniczyć w degustacji organizowanej przez największe sklepy z winem w Polsce. Musze przyznać, że oferta prezentowana przez internetowe sklepy jest naprawdę imponująca i budzi mój podziw.
czwartek, 21 maja 2009
Ślub i wesele to szczególne chwile w życiu każdej pary. Poza miłością, wzniosłością wesele to również masa całkiem przyziemnych obowiązków. Organizacja przyjęcia, wesela tak by nasi goście byli zachwyceni nie jest wcale sprawą prostą.
piątek, 15 maja 2009
Znakomita kolekcja win rocznikowych dostępna jest w największych sklepach z winem. Moim zdaniem, jest to jeden z najlepszych pomysłów na prezent. Wino jest na tyle uniwersalnym prezentem, że każda obdarowana osoba będzie na pewno zachwycona.
czwartek, 07 maja 2009
Czy alkohol pity w niewielkich ilościach pozytywnie wpływa na nasze zdrowie? Czy wino czerwone ochroni nasze serce? Od wielu lat naukowcy na całym świecie próbują doświadczalnie stwierdzić czy rzeczywiście tak jest. W
Istnieją w świecie producentów wina wybitne jednostki, które jako punkt honoru przyjmują prostą zasadę: tylko wielkie wina określane mianem Złota Korona.